Wyszukaj według identyfikatora
Wyszukiwanie po identyfikatorze Zamknij close
ZAMKNIJ close
account_circle Jesteś zalogowany jako:
ZAMKNIJ close
Powiadomienia
keyboard_arrow_up keyboard_arrow_down znajdź
removeA addA insert_drive_fileWEksportuj printDrukuj assignment add Do schowka
comment

Porada

Porada aktualna
na dzień 17-08-2022
Porada aktualna
na dzień 17-08-2022
Data publikacji: 2022-07-18

Czy w związku z wypłatą pracownikowi zapomogi z powodu trudnej sytuacji materialnej należy potrącić zaliczkę na PIT

Czy wypłacając pracownikowi zapomogę z tytułu trudnej sytuacji materialnej, muszę potrącać podatek? W art. 21 ust. 1 pkt 26 updof jest zapis, że zwolnione są tylko zapomogi z tytułu zdarzeń losowych. Czy mogę zastosować to zwolnienie?

close POTRZEBUJESZ POMOCY?
Konsultanci pracują od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00